مرور رده

آشپزی

آشپزی بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان است. همۀ ما در مراحل مختلفی از زندگی خود آشـپزی کرده‌ و غذاهای مختلفی را آماده کرده‌ایم. ما در این بخش بر روی مفهومِ «آشپزی سالم» تمرکز کرده‌ایم؛ یعنی دستورهای پخت‌وپزی را ارائه می‌کنیم که حاوی مواد غذایی مفید و مغذی بوده و مصرف آن‌ها باعث افزایش سطح سلامتی انسان می‌شود.

هوس پیتزا و همبرگر کرده‌اید و غذاهای خسته‌کنندۀ به‌اصطلاح «سالم» دلتان را زده‌اند؟ اصلاً نگران نباشید؛ در بخش آشـپزی تمام تلاش ما بر این است که دستورهای پخت‌وپزی را با شما به اشتراک بگذاریم که علاوه بر سالم بودن، فوق‌العاده خوشمزه و لذیذ هستند. در میان این دستورهای غذایی، حتماً طرز تهیۀ پیتزا و همبرگر سالم هم جای داده شده‌اند.

اگر دستورهای غذایی خاص و جالبی دارید که ابداعی خودتان هستند، آن‌ها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید؛ ما بعد از بررسی آن‌ها را با اسم خودتان در بخش آشپزی منتشر خواهیم کرد.

طرز تهیه چای دارچین برای لاغری

طبق یافته‌های مطالعات مختلف، چای دارچین می‌تواند سوخت‌وساز بدن را تحریک کند. این بدین معناست که بعد از مصرف چای دارچین، بدن شما کالری بیشتری می‌سوزاند و روند کاهش وزن سریع‌تر پیش می‌رود. اما طرز تهیه چای دارچین چگونه است؟ با ما همراه شوید…